Wyniki III etapu XIII OIG / MOI

Laureaci XIII Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów oraz Młodzieżowej Olimpiady Informatycznej szkół gimnazjalnych i szkół podstawowych. Gimnazjum:
LP Stopień Nazwisko Imię
1 Laureat I stopnia Długosz Antoni
2 Laureat I stopnia Strzeszyński Jan
3 Laureat II stopnia Ossowska Zuzanna
4 Laureat II stopnia Stawarz Michał
5 Laureat II stopnia Szatan Cyryl
6 Laureat III stopnia Czarkowski Bartłomiej
7 Laureat III stopnia Kolipiński Jan
8 Laureat III stopnia Mroziuk Paweł
9 Laureat III stopnia Obarski Korneliusz
10 Laureat IV stopnia Dubiel Jakub
11 Laureat IV stopnia Fica Szymon
12 Laureat IV stopnia Gwiazda Andrzej
13 Laureat IV stopnia Jabłoński Andrzej
14 Laureat IV stopnia Łapiński Jakub
15 Laureat IV stopnia Maksymiuk Piotr
16 Laureat IV stopnia Opala Michał
17 Laureat IV stopnia Pływacz Piotr
18 Laureat IV stopnia Racinowski Michał
19 Laureat IV stopnia Ryn Grzegorz
20 Laureat IV stopnia Wiśniewski Maciej
21 Laureat IV stopnia Załęski Jacek
22 Laureat IV stopnia Zbysiński Marek
  Szkoły podstawowe:
LP Stopień Nazwisko Imię
1 Laureat I stopnia Olkowski Jerzy
2 Laureat I stopnia Smolira Konstanty
3 Laureat II stopnia Buraczewski Antoni
4 Laureat II stopnia Krzeminski Wiktor
5 Laureat II stopnia Targowski Olaf
6 Laureat III stopnia Bulge Maciej
7 Laureat III stopnia Jastrzębski Paweł
8 Laureat III stopnia Sawicki Mateusz
9 Laureat III stopnia Szymaniak Adam
  Wyniki zawodów drużynowych
lp Nazwa drużyny Skład Szkoła Miejscowość
1

  Hunia i przyjaciele

Jan Strzeszyński Miron Hunia Tomasz  Kwiatkowski Jan  Kolipiński Oddziały Gimnazjalne w XIV LO im. S. Staszica Warszawa
2   Kobalt12 Michał Sadlej Eryk Kiepuszewski Andrzej Gwiazda Jacek Załęski  Gimnazjum nr 59 przy VI Liceum Ogólnokształcącym    im. Tadeusza Reytana w Warszawie Warszawa
3   Elita Lublina Błażej Osmałek Korneliusz Obarski Konstanty Smolira Piotr Maksymiuk Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi Lublin
4   Przestań Marek Zbysiński Tymoteusz Kucharek Antoni Facca Gabriel Grabowski Gimnazjum nr 58 im. Władysława IV z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
5   2b||!2b Wiktoria Rozkosz Witold Winiarski Dawid Ratyński Miłosz Muszyński Gimnazjum nr 58 im. Władysława IV z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
6   las nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bartłomiej Czarkowski Michał Racinowski Franciszek  Witt Grzegorz  Kierzkowski Gimnazjum nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi Gdynia