Zawody indywidualne – III etap

Lista osób, które zostały zakwalifikowane do udziału w zawodach III etapu, 18-20 maja 2012 r.

zoloftgeneric Endep
LP Nazwisko Imię Województwo
1 Dudek Agnieszka dolnośląskie
2 Kucharski Maciej dolnośląskie
3 Kwiecień Jarosław dolnośląskie
4 Lewko Mateusz dolnośląskie
5 Pszczołowski Julian dolnośląskie
6 Garstecki Łukasz kujawsko-pomorskie
7 Kufel Kamil kujawsko-pomorskie
8 Łukanowski Karol kujawsko-pomorskie
9 Majewski Sebastian kujawsko-pomorskie
10 Piekarski Łukasz kujawsko-pomorskie
11 Raszkiewicz Łukasz kujawsko-pomorskie
12 Świetlik Agnieszka kujawsko-pomorskie
13 Tepper Michał kujawsko-pomorskie
14 Zabłocki Michał kujawsko-pomorskie
15 Grabowski Piotr lubelskie
16 Mielniczuk Marcin lubelskie
17 Korczyński Bartosz łódzkie
18 Pilawa Joanna łódzkie
19 Garstka Maciej małopolskie
20 Jamro Artur małopolskie
21 Kaput Marek małopolskie
22 Zieliński Tomasz małopolskie
23 Czyż Paweł mazowieckie
24 Godlewski Rafał mazowieckie
25 Hanke Antoni mazowieckie
26 Kościuszko Tomek mazowieckie
27 Ludziejewski Jan mazowieckie
28 Murawski Michał mazowieckie
29 Naruszko Adrian mazowieckie
30 Paluszek Konrad mazowieckie
31 Piesiewicz Krzysztof mazowieckie
32 Puzio Artur mazowieckie
33 Romanowski Kuba mazowieckie
34 Styczyński Piotr mazowieckie
35 Waszkiewicz Radost mazowieckie
36 Zawalski Michał mazowieckie
37 Szram Paweł opolskie
38 Laska Oskar podkarpackie
39 Smolak Karol podkarpackie
40 Waśko Radosław podkarpackie
41 Wiącek Aleksander podkarpackie
42 Białokozowicz Anna podlaskie
43 Kijewski Eryk podlaskie
44 Kozłowski PrzemysławJakub podlaskie
45 Akerman Adrian pomorskie
46 Burzyński Paweł pomorskie
47 Hościło Mikołaj pomorskie
48 Kowalewska Alicja pomorskie
49 Szostek Michał pomorskie
50 Żochowski Marek pomorskie
51 Żurek Maciej pomorskie
52 Gajda Szymon śląskie
53 Siwiec Adrian śląskie
54 Ćwintal Kamil świętokrzyskie
55 Dzidziewicz Michał warmińsko-mazurskie
56 Kałczyński Michał wielkopolskie
57 Szewczyk Jakub wielkopolskie
58 Tomczyk Piotr wielkopolskie
59 Zenker Adam wielkopolskie
60 Czyżewski Maciej zachodniopomorskie
61 Drozdowski Marek zachodniopomorskie
62 Filipiak Krzysztof zachodniopomorskie
63 Goślinowski Mateusz zachodniopomorskie
64 Hasior Kasper zachodniopomorskie
65 Małysa Krzysztof zachodniopomorskie
66 Michorzewski Marcin zachodniopomorskie

Ważne:

  1. Osoby, które nie wyraziły zgodę na publikację swoich danych, zostaną powiadomione o awansie do III etapu za pomocą listu przesłanego do dyrekcji szkoły. Dyrekcja przekaże informację uczestnikom.