Zawody indywidualne – II etap

Lista osób zweryfikowanych, które zostały zakwalifikowane do udziału w zawodach II etapu, 10 marca 2012 r.

Okręg dolnośląski (dodatkowo uczestnicy z województwa śląskiego)
Okręg kujawsko-pomorski (dodatkowo uczestnicy z województwa wielkopolskiego)
Województwo lubelskie
Województwo łódzkie
Okręg małopolski
Okręg mazowiecki (dodatkowo uczestnicy z województwa łódzkiego)
Województwo opolskie
Województwo podkarpackie
Dodatkowy okręg podkarpacko-lubelski
Okręg podlaski
Okręg pomorski
Województwo śląskie
Województwo świętokrzyskie
Województwo warmińsko-mazurskie
Województwo wielkopolskie
Okręg zachodniopomorski

Okręg dolnośląski (dodatkowo uczestnicy z województwa śląskiego)

 

Nazwisko i imię

Login

1

Basiura Michał

Ezoman

2

Błaszkiewicz Artur

Arblash

3

Bogacz Krzysztof

cxocash

4

Dudek Agnieszka

agaga

5

Gańczorz Adam

ilo12

6

Kucharski Maciej

maciekc9

7

Kwiecień Jarosław

jarek

8

Lewko Mateusz

mateuszlewko

9

Nosol Michał

michalnosol

10

Pszczołowski Julian

melouber

11

Szymaszek Grzegorz

g3s6c

12

Techmański Tomasz

tomusowi

13

Zadrożny Kuba

kubaz

 

Okręg kujawsko-pomorski (dodatkowo uczestnicy z województwa wielkopolskiego)

 

Nazwisko i imię

Login

1

Brzozowski Radosław

Radek2803

2

Dryja Konrad

kdryja

3

Garstecki Łukasz

Ociec_Chrzestny

4

Góral Tomasz

robotom555

5

Górski Marcin

compl

6

Grodzki Kajetan

Kajetan_Grodzki

7

Jaszczur Anita

dragonita

8

Kończewski Wojciech

wkonc

9

Kramarz Nikodem

nixon

10

Kufel Kamil

Kamil

11

Kuźba Michał

Michael289

12

Łukanowski Karol

neverneve

13

Majewski Sebastian

Amiqus

14

Osuch Szymon

suchy97

15

Piekarski Łukasz

a1010

16

Prominski Rafał

rafpro

17

Raszkiewicz Łukasz

lraszkiewicz

18

Szewczyk Jakub

kubasz

19

Świetlik Agnieszka

Agnieszka

20

Tepper Michał

michu

21

Treider Krzysztof

kt1117

22

Wawerka Marcin

Muco

23

Zabłocki Michał

Kraft

24

Zenker Adam

Adix

25

Zielińska Ewa

Saoa

 

Województwo lubelskie

 

Nazwisko i imię

Login

Uwagi

1

Mielniczuk Marcin

marmistrz

Uczestnik awansuje do finału jako najlepszy z województwa

 

Województwo łódzkie

 

Nazwisko i imię

Login

Uwagi

1

Pilawa Joanna

joachimek

Uczestnik awansuje do finału jako najlepszy z województwa

 

Okręg małopolski

 

Nazwisko i imię

Login

1

Bartkowiak Marcin

czupa

2

Błaszkiewicz Miłosz

mblaszkiewicz

3

Garstka Maciej

mc15

4

Jamro Artur

Mrowqa

5

Jeleń Adrian

Admixior

6

Kaput Marek

Mkaput

7

Piekarz Paweł

Abdabef

8

Płatek Paweł

Gros

9

Stępień Bartłomiej

neuronowiec

10

Wnęk Mateusz

mateo212

11

Worek Dawid

davi

12

Wytrwał Mateusz

grandmt1

13

Zieliński Tomasz

zielinski_t

 

Okręg mazowiecki (dodatkowo uczestnicy z województwa łódzkiego)

 

Nazwisko i imię

Login

1

Beszta-Borowski Paweł

pborofski

2

Burski Antek

Antek

3

Czyż Paweł

pawel1234375

4

Drużycki Krzysztof

kade99

5

Findeisen Mateusz

mFIND

6

Fundowicz Rafał

klepacz

7

Godlewski Rafał

rgold

8

Grzyb Aleksandra

olus5125

9

Gutkowski Krzysztof

LiquidPL

10

Hanke Antoni

AntekHanke

11

Klemba Dominik

Dominikk

12

Kopania Małgorzata

Everain

13

Korczyński Bartosz

korczynski_b

14

Kościuszko Tomek

tkostek

15

Kowalewski Joachim

Asiek777

16

Kowalski Robert

skrzat97

17

Laskowski Robert

robek1bobek

18

Ludziejewski Jan

jahulas

19

Majewski Konrad

konradm

20

Michalak Paweł

pawelm

21

Murawski Michał

telesfor14

22

Naruszko Adrian

Adi_Radom

23

Nosek Piotr

piternet

24

Olkowski Jan

Jan_Olkowski

25

Paluszek Konrad

kezsulap

26

Piesiewicz Krzysztof

krzysiek97

27

Pomirski Grzegorz

Witcher

28

Puzio Artur

Artur_Puzio

29

Pyszczek Mateusz

Matjaszek

30

Romanowski Kuba

kuba0007

31

Styczyński Piotr

isis97

32

Szpila Jakub

Nezevonti

33

Tomaszewski Piotr

Osama_bin_Laden

34

Trendak Łukasz

luukaasz

35

Zawalski Michał

michaael250

 

Województwo opolskie

 

Nazwisko i imię

Login

Uwagi

1

Szram Paweł

paffcio

Uczestnik awansuje do finału jako najlepszy z województwa

 

Województwo podkarpackie

 

Nazwisko i imię

Login

Uwagi

1

Wiącek Aleksander

aw_aw

Uczestnik awansuje do finału jako najlepszy z województwa

 

Dodatkowy okręg podkarpacko-lubelski

Nazwisko i imię

Login

1

Chęciński Karol

jedikarix

2

Dobrosz Patryk

dobi

3

Haracz Joanna

asiaC

4

Rozdzialik Grzegorz

Gelio

5

Smolak Karol

Karol

6

Waśko Radosław

programistagd

 

Okręg podlaski

 

Nazwisko i imię

Login

1

Białokozowicz Anna

annabialo

2

Budrowski Franciszek

franekbbb

3

Frankowski Mateusz

franekmat

4

Kasperowicz Tomasz

ttomeg

5

Kozłowski PrzemysławJakub

przemekkoz

6

Niewczas Dominik

Dowis

7

Poniatowski Kamil

darkanzali

 

Okręg pomorski

 

Nazwisko i imię

Login

1

Akerman Adrian

adrian

2

Bączkowski Wojciech

nzn.

3

Burzyński Paweł

pawelburzynski

4

Choma Piotr

chomis

5

Dziedzic Łukasz

noname

6

Garbus Tomasz

tomek204

7

Hościło Mikołaj

MikolajHoscilo

8

Jakubowski Aleksander

Lexander

9

Kmieć Mikołaj

MKKM9797

10

Kurek Mateusz

matigdynia

11

Rzadkowski Piotr

rzatki

12

Sosnowski Adam

sosenka

13

Student Paweł

pawelstu

14

Szczepański Karol

aoeki

15

Szewczyk Miron

mironsz

16

Szostek Michał

zirrock

17

Ziemnicki Tomasz

tomekz

18

Żochowski Marek

Marek

19

Żurek Maciej

Maciej2011

 

Województwo śląskie

 

Nazwisko i imię

Login

Uwagi

1

Gajda Szymon

szmok

Uczestnik awansuje do finału jako najlepszy z województwa

2

Siwiec Adrian

adrians96

Uczestnik awansuje do finału jako najlepszy z województwa

 

Województwo świętokrzyskie

 

Nazwisko i imię

Login

Uwagi

1

Ćwintal Kamil

magkam

Uczestnik awansuje do finału jako najlepszy z województwa

 

Województwo warmińsko-mazurskie

 

Nazwisko i imię

Login

Uwagi

1

Dzidziewicz Michał

mih96

Uczestnik awansuje do finału jako najlepszy z województwa

 

Województwo wielkopolskie

 

Nazwisko i imię

Login

Uwagi

1

Kałczyński Michał

Micha

Uczestnik awansuje do finału jako najlepszy z województwa

2

Tomczyk Piotr

piciu

Uczestnik awansuje do finału jako najlepszy z województwa

 

Okręg zachodniopomorski

 

Nazwisko i imię

Login

1

Czyżewski Maciej

netflam

2

Drozdowski Marek

mdrozdowski1996

3

Filipiak Krzysztof

kfilipiak

4

Gębala Klaudia

klaudiag

5

Grochans Szymon

serdel

6

Hasior Kasper

kasprus

7

Jankowski Rafał

Raalsky

8

Kominowska Aleksandra

Olusia_11

9

Kulpa Mateusz

mati97

10

Małysa Krzysztof

kwazar

11

Michorzewski Marcin

Mistrzuu

12

Miklas Maciej

MMS231

13

Orlikowski Mateusz

orlikowskim

14

Szkibiel Michał

masz

15

Wernikowski Jacek

Werek

 

Ważne:

  1. Osoby, które nie wyraziły zgodę na publikację swoich danych, zostaną powiadomione o awansie do II etapu za pomocą listu przesłanego do dyrekcji szkoły. Dyrekcja przekaże informację uczestnikom.
  2. Uczestnicy z województw, w których nie utworzono Komitetu Okręgowego, mający możliwość wzięcia udziału w II etapie w innym województwie, mogą awansować do III etapu wyłącznie po przekroczeniu progu krajowego.