Zawody drużynowe – II etap

Zapraszamy do zapoznania się z listą drużyn, które na podstawie wyników uzyskanych w konkursie szkolnym realizowanym w ramach I etapu, zostały zakwalifikowane do II etapu zawodów drużynowych VI Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów.

 

Drużyny zakwalifikowane do udziału w zawodach II etapu Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów, 10 marca 2012 r. :
Okręg dolnośląski
Okręg kujawsko-pomorski
Województwo lubelskie
Województwo łódzkie
Województwo małopolskie
Okręg mazowiecki
Okręg podkarpacki
Dodatkowy okręg podkarpacko-lubelski
Województwo podlaskie
Okręg pomorski
Województwo warmińsko mazurskie
Województwo wielkopolskie
Okręg zachodniopomorski

Okręg dolnośląski

Nazwa

drużyny

1 Aardvarks
2 Dlaczego My?
3 ProBartek
4 Uistiti Białouche
5 zaraz dostaniesz klawiaturą

 

Okręg kujawsko-pomorski

Nazwa drużyny
1 #define true false
2 2aG_Dream_Team
3 Children of the Corn
4 ctul
5 Cutie Mark Crusaders
6 Hackerzy z vilo
7 ImaginativeWorkers
8 Informatycy
9 JPG na 100 procent
10 ŁEPS
11 Łobuzy z vilo
12 Matematycy
13 NoNameCoders
14 vilo.team

 

Województwo lubelskie

Nazwa drużyny Uwagi
1 team_A Drużyna awansuje do finału jako najlepsza z województwa

 

Województwo łódzkie

Nazwa drużyny Uwagi
1 FTIsland Drużyna awansuje do finału jako najlepsza z województwa

 

Województwo małopolskie

Nazwa drużyny Uwagi
1 grabias Drużyna awansuje do finału jako najlepsza z województwa

 

Okręg mazowiecki

Nazwa drużyny
1 1Gjie
2 Algorithm „masters”
3 Al-Kaida
4 Anonymous
5 Bronies pro
6 Człowiek Marcel
7 Domeyko IT Team
8 klasa 2ga ZSO nr 6
9 Koksy z Władka
10 Pingwiny_z_Madagaskaru
11 Reytan
12 Tędzy Oiści
13 Twardziele
14 vwarp 0.1

 

Okręg podkarpacki

Nazwa drużyny Uwagi
1 Ipsum Piracita Drużyna awansuje do finału jako najlepsza z województwa

 

Dodatkowy okręg podkarpacko-lubelski

Nazwa drużyny
1 CodersfromOscar
2 Gim 2 Mielec
3 Rogi

 

Województwo podlaskie

Nazwa drużyny Uwagi
1 random1 Drużyna awansuje do finału jako najlepsza z województwa

 

Okręg pomorski

Nazwa drużyny
1 Bez Nazwy
2 Bteam
3 Candidates of the Queensland state election
4 cedry01
5 Cigam_eht_gnirehtag
6 DrimTim
7 Drużyna_Pierścienia
8 Dzikie Koty
9 FTW
10 gag1
11 Gim1Team
12 HungerGames
13 Nirvana
14 OIG_Miki_
15 Spod Znaku Smoka
16 ST01TP
17 To_je_’T’
18 Waka Waka

 

Województwo warmińsko mazurskie

Nazwa drużyny Uwagi
1 Miszczowie Drużyna awansuje do finału jako najlepsza z województwa

 

Województwo wielkopolskie

Nazwa drużyny Uwagi
1 theWegners Drużyna awansuje do finału jako najlepsza z województwa

 

Okręg zachodniopomorski

Nazwa drużyny
1 ABC
2 koksy
3 Master_of_Disaster
4 netflam
5 pakerzy1234
6 Sp. z o. o.
7 ŚwIęTa CzWóRcA
8 TurboZespółMegaMega!!!
9 XxX_Rozwalacze_XxX